Kunětická devítka odstartovala

Běhu zdar. Společně jsme dnes odstartovali 11. ročník Kunětické devítky a bylo to zahájení se vším všudy. Na start se postavilo 137 běžců a hned byly vidět krásné výkony. Na krátkém okruhu byl nejrychlejší Jan Herzán, který ještě patří do kategorie 15 – 17 let, ale i tak svým časem 17:59 nenašel přemožitele ani z řad dospělých. Na dlouhé trase zvítězil Dima Rogovik, který se svým časem 32:54 o minutu předčil druhého Ondru Pleskota. Mezi ženami na krátké trase zvítězila Magdaléna Králová (Atletika Žamberk) a na okruhu dlouhém Barbora Nováková ze Sokola Kunvald.

Další závod Kunětické devítky se koná za 14 dní, tj. 17. 4., opět od 18:00. Mějte se do té doby pěkně a těm, kteří běží Vinařský půlmaraton, přeji hodně zdaru, čerstvé nohy a žádné křeče.