7. Kunětická devítka

První prázdninovou K9 máme za sebou a byla to parádní jízda. Na start se postavilo 147 běžců – 60 na krátký okruh a 87 na dlouhý. Dnes na dlouhém okruhu vyhrál v mužích Ondra Pleskot a mezi ženami nenašla přemožitelku Marta Lučanová. Pro vítězství na krátkém okruhu si doběhl Miloš Kratochvíl a Adéla Kudraňová. Super bylo vidět i malé běžce na trase krátkého okruhu. Například v kategorii žáků 6 – 10 let se postavilo na start 6 malých bojovníků. Uznání si zajisté zaslouží i Ella Piknerová, kterou jsme museli postaršit, protože na dlouhém okruhu pro ročník 2012 nemáme kategorii. Všem bych chtěl za dnešní odpoledne poděkovat, protože jste se svými doprovody vytvořili krásnou atmosféru. Další K9 startuje 14. 8. Na Vás všechny se opět moc těšíme.

Kdo by chtěl zkusit něco delšího v krásné přírodě, může se zúčastnit naší další akce Saar Challenge, trailu Žďárskými vrchy. Na výběr jsou 4 trasy – 7, 21, 44 a ultra 100 km. Více informací na webu www.saarchallenge.cz

Výsledky, fotky i bodovačka poháru jsou již zveřejněné.