Novinky 10. ročníku Kunětické devítky

Běhu zdar, tak zítra to začne. Je tu start 10. ročníku Kunětické devítky. Co nás čeká? V první řadě to, že se opět všichni potkáme a užijeme si krásné, leč trochu chladné, sportovní odpoledne. Naštěstí se počasí trochu umoudřilo a alespoň nás déšť nepotrápí.

Jak jsem předesílal, tak tu máme i novinky. Jednou z nich je ta, že se letos bude bojovat o celkového vítěze a vítězku na dlouhém i krátkém okruhu. Tj. body se budu brát jak v jednotlivých kategoriích, tak i celkově v mužích i ženách, nehledě na ročník. Na konci poháru se nám tak představí nejúspěšnější žena a muž na tratích K9. Další novinkou je to, že se na každém závodu K9 bude bojovat o speciální, limitovaný a nikde nesehnatelný plecháček K9 😊 Plecháček bude připraven pro obě tratě a kritérium jeho získání se dozvíte vždy před startem a to proto, aby to bylo zajímavé a napínavé 😊

Prosím, zítřejší prezentaci nenechávejte na poslední chvíli, ať máme prostor zadat vaše údaje do počítače. První závod sezóny je v tomhle ohledu náročný. Případně si vyhrazuji o pár minut posunout start 😊 Přeji klidné odpoledne a zítra ahoj. Zdraví Jakub.