Kunětická devítka již tuto středu

Běhu zdar. Tuto středu 12. května proběhne první akce Kunětické devítky ve formě „měřeného individuálního tréninku“ v čase 16:00 – 18:30. Co to pro Vás znamená? Je to jednoduché a vlastně ve formě takové samoobsluhy.

1) V čase 16:00 – 18:20 se dostavte pod přístřešek k parkovišti (tak jako vždy). Pod přístřešek budou striktně vpuštěni vždy jen dva lidé. Žádné fronty nebudou dovoleny, proto prosím doražte nejen v čase 17:30 – 18:00, ale v celém rozmezí. Moc děkuji.

2) Na jednom stole bude listina pro dlouhý okruh, na druhém stole bude listina pro okruh krátký. Na listině budou předtištěná startovní čísla, prosím zapisujte se chronologicky (uvedete jméno, příjmení, ročník – zbylé informace doplníme my, a případně klub/team doplníme v klidu osobně, až bude povolena řádná prezentace). Na lavičce budou připraveny v boxu permanentky s čísly, při převzetí se podepíšete na listinu držitelů.

3) Vezmete si číslo, u kterého jste vyplnili své informace, případně zavírací špendlíky.

4) Do kasičky vhodíte v případě dlouhého okruhu 80,- (50,- startovné + 30,- číslo) nebo 60,- na okruh krátký (30,- startovné + 30,- číslo) a vyrazíte na start. Prosím o přípravu přesné částky. Na místě nebude možnost rozměnění.

5) Na startu bude čekat kolega, a jakmile vyběhnete, stiskne časomíru. Prosím startujte po jednom. Klidně potom můžete běžet ve dvojici, ale start musí být oddělený a jeden prostě druhého musí kousek doběhnout…

6) Doběhnete do cíle, kde Vám časomíru vypnu já.

7) Opustíte prostor cíle.

Těšíme se na Vás a děkujeme za respektování pravidel, díky kterým se může K9 realizovat.
Zdraví Jakub.