Finále 10. ročníku Kunětické devítky

Zazvonil zvonec a 10. ročníku K9 je konec. To byl zase rok… V březnu to vypadá kolik toho máme před sebou a za chvíli se s Vámi loučím. Opět vše uteklo jako voda. Jak jsem řekl při rozloučení. Moc vám všem děkuji, že k nám a K9 chováte přízeň a že na každém závodě je tak pozitivní atmosféra. Je jedno, zda s námi běháte 10 let nebo prví rok. Mám pocit, že se s atmosférou každý okamžitě sžije, a prostě si závod užije se vším všudy 😊 Děkuji rodině, Radimovi (to je ten dlouhán na dělení trasy😊) a všem, kteří nám během roku jakkoliv pomohou.

Teď nastane chvilku klid a my se opět můžeme vidět v prosinci na Adventním charitativním běhu, jehož celý výtěžek poputuje tam, kde je to doopravdy potřeba. Za koho budeme běhat se brzy dozvíte. Na adventním běhu pro vás bude připraven opět teplý punč a vánoční perníčky. Pomůžeme tak dobré věci, a navíc si popřejeme vše dobré do Nového roku. Pokud budete mít čas, určitě doražte.

Kdo by chtěl do Vánoc tričko K9, tak máte čas mně napsat do 10. listopadu. Též, kdo by měl zájem o hrneček K9, tak pište také. Cena trička je 500,- a hrnečku 150,-. Prosím, pište výhradně na mail ktspardubice@seznam.cz

Mějte se krásně a běhu zdar, zdraví Jakub.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *