Adventní běh pro Elinku

Ahoj Vám všem. Je nejvyšší čas připomenout termín Adventního běhu K9, který letos připadne opět na 3. Adventní neděli – 12. prosince (prezentace od 9:00 – 9:50, start v 10:00). Celý běh se opět ponese v přátelské atmosféře. Pro Vás, kteří budou závodit, bude jako vždy připravena časomíra a následné zpracování výsledků. Místo tradičního ionťáku bude na zahřátí podáván pravý vánoční grog. Pro Vás, co přijedete na čtyřech kolech, bude pochopitelně k mání i jeho nealkoholická varianta.

I když se dobré skutky nekonají jen v době Vánočních svátku, tak přeci jen si v této době člověk uvědomuje potřebu a možnost pomoci druhým o trochu více než kdykoliv jindy. Pokud budete chtít udělat něco pro sebe i pro druhé jste upřímně zváni na Adventní běh pro Elinku. Startovné bude tak jako na každé K9 (50,- velký a 30,- krátký okruh) s tím, že výše pomoci není omezená. Celá částka bude osobně předána nebo odeslána na transparentní účet Elinky.

Elince byla v třech měsících potvrzena diagnóza SMA 1 – spinální svalovou atrofii nejtěžší formy, kdy dochází k nevratnému ochabování svalstva po celém těle. Její rodiče bojují, a tak Ela má za sebou několik léčebných postupů. Bohužel tato léčba nedokáže uzdravit, alespoň však dokáže zastavit zhoršování nemoci. K tomu, aby se Ela mohla zažít pocit jaké to je se postavit na vlastní nohy bude potřebovat pomůcky k domácímu rehabilitování, jezdit na neurorehabilitační pobyty a podstupovat pravidelné speciální terapie. Většinu z nich ale zdravotní pojišťovna nehradí. Budu moc rád, když se sejdeme co možná v největším počtu a alespoň trochu pomůžeme Elince na její nelehké cestě za lepším životem. Moc se na Vás všechny těšíme.

Celý příběh Elinky se dozvíte zde: https://www.lepsizivotelince.cz/

Doufám, že se sejdeme v hojné míře, pomůžeme tak dobré věci a budeme si pak moci osobně popřát klidné vánoční svátky, vše nejlepší. a hlavně hodně zdraví v novém roce 2022.

Aktuality můžete ledovat i na FB události ZDE

Děkujeme, že jste s námi. Zdraví Jakub a celý Team K9.