Adventní běh pro Elinku

  • 12. prosince 2021
Krásný adventní večer. Dnes na mrazivý Adventní běh pro Elinku dorazilo 69 závodníků. Moc děkujeme za účast, díky které jste přispěli na dobrou věc. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky a fotky čekejte během zítřejšího dopoledne. Daleko důležitější je však to, že jsme vybrali krásných 17.670,- !!! My tuto částku dorovnáme a zašleme Elince. Ještě jednou velké díky. Přejeme Vám všem krásné svátky, hodně zdraví a klidu a pohodový vstup do nového roku. Moc se na všechny těšíme příští rok, již na 9. ročníku Kunětické devítky.
 
Kdo nemohl dorazit, a přesto by chtěl přispět, tak zde přikládám odkaz na transparentní účet: https://www.lepsizivotelince.cz/
 
Za celý tým K9 zdraví Jakub.
 
  • 7. prosince 2021

UPOZORNĚNÍ

Při registraci bude nutné doložit prokázání bezinfekčnosti (certifikát o očkování, ochranná lhůta po prodělání nemoci 180 dní, v případě rozočkování certifikát plus PCR test). Bez předložení výše uvedeného se nebude možné registrovat.

  • 1. prosince 2021

Ahoj Vám všem. Je nejvyšší čas připomenout termín Adventního běhu K9, který letos připadne opět na 3. Adventní neděli – 12. prosince (prezentace od 9:00 – 9:50, start v 10:00). Celý běh se opět ponese v přátelské atmosféře. Pro Vás, kteří budou závodit, bude jako vždy připravena časomíra a následné zpracování výsledků. Místo tradičního ionťáku bude na zahřátí podáván pravý vánoční grog. Pro Vás, co přijedete na čtyřech kolech, bude pochopitelně k mání i jeho nealkoholická varianta.

I když se dobré skutky nekonají jen v době Vánočních svátku, tak přeci jen si v této době člověk uvědomuje potřebu a možnost pomoci druhým o trochu více než kdykoliv jindy. Pokud budete chtít udělat něco pro sebe i pro druhé jste upřímně zváni na Adventní běh pro Elinku. Startovné bude tak jako na každé K9 (50,- velký a 30,- krátký okruh) s tím, že výše pomoci není omezená. Celá částka bude osobně předána nebo odeslána na transparentní účet Elinky.

Elince byla v třech měsících potvrzena diagnóza SMA 1 – spinální svalovou atrofii nejtěžší formy, kdy dochází k nevratnému ochabování svalstva po celém těle. Její rodiče bojují, a tak Ela má za sebou několik léčebných postupů. Bohužel tato léčba nedokáže uzdravit, alespoň však dokáže zastavit zhoršování nemoci. K tomu, aby se Ela mohla zažít pocit jaké to je se postavit na vlastní nohy bude potřebovat pomůcky k domácímu rehabilitování, jezdit na neurorehabilitační pobyty a podstupovat pravidelné speciální terapie. Většinu z nich ale zdravotní pojišťovna nehradí. Budu moc rád, když se sejdeme co možná v největším počtu a alespoň trochu pomůžeme Elince na její nelehké cestě za lepším životem. Moc se na Vás všechny těšíme.

Celý příběh Elinky se dozvíte zde: https://www.lepsizivotelince.cz/

Doufám, že se sejdeme v hojné míře, pomůžeme tak dobré věci a budeme si pak moci osobně popřát klidné vánoční svátky, vše nejlepší. a hlavně hodně zdraví v novém roce 2022.

Aktuality můžete ledovat i na FB události ZDE

Děkujeme, že jste s námi. Zdraví Jakub a celý Team K9.