Poděkování za Adventní běh

  • 11. prosince 2022

Běhu zdar. Rád bych Vám všem poděkoval za dnešní účast a za to, že jste se rozhodli dojet za námi pod Kunětickou horou a udělat nejen něco pro svou kondici, ale i pro dobro druhých. Běhu se zúčastnilo 58 závodníku se startovními čísly. Někteří z Vás běželi jen tak bez čísla, s Vámi je konečné číslo 65 běžců. V tomto počtu se vybralo na Dětské centrum Veská krásných 13.560,-. Děkujeme, moc si toho vážíme. Částku dorovnáme na 14.000,- a společně s dárky vše předáme paní ředitelce.

S mnoha z Vás jsme se rozloučili osobně, ale i tak bych Vám všem chtěl popřát krásný Štědrý večer, vánoční svátky, pohodový vstup do nového roku a vše dobré v roce 2023. Mějte se krásně a v dubnu opět ahoj na startu 10. ročníku Kunětické devítky.

Zdraví Jakub.

  •  5. prosince 2022

Ahoj Vám všem. Je nejvyšší čas připomenout termín Adventního běhu K9, který letos připadne opět na 3. Adventní neděli – 11. prosince (registrace bude probíhat od 9:00-9:50 a start proběhne v 10:00). Celý běh se opět ponese v přátelské atmosféře. Pro Vás, kteří budou závodit, bude jako vždy připravena časomíra a následné zpracování výsledků. Místo tradičního ionťáku bude na zahřátí podáván pravý vánoční grog. Pro Vás, co přijedete na čtyřech kolech, bude pochopitelně k mání i jeho nealkoholická varianta.

Nejdůležitější však bude to, že opět pomůžeme dobré věci. Tak jako v předchozích letech bude i letos celý výtěžek věnován těm, kteří potřebují a zaslouží si pomoc nás všech. Tento rok všichni, kdo dorazí podpoří a pomůžou Dětskému centru Veská. I když se dobré skutky nekonají jen v době Vánočních svátku, tak přeci jen si v této době člověk uvědomuje potřebu a možnost pomoci druhým o trochu více než kdykoliv jindy. Pokud budete chtít udělat něco pro sebe i pro druhé jste upřímně zváni.

Doufám, že se sejdeme v hojné míře, pomůžeme tak dobré věci a budeme si pak moci osobně popřát klidné vánoční svátky, vše nejlepší a hlavně hodně zdraví v novém roce 2023. Tak jako vždy je výše startovného dobrovolná a je jedno, zda to bude 50,- nebo 500,-, protože důležitější než částka je poslání našeho společného běhu.

Děkujeme, že jste s námi. Zdraví Jakub a celý Team K9.