9. Kunětická devítka

Běhu zdar. Další K9 je úspěšně za námi a finále se nezadržitelně blíží. Dnes, doslova, v letních podmínkách se na start postavilo 130 závodníků. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Děkujeme, jak našim skalním příznivcům, tak i stále přibývajícím novým závodníkům. Je skvělé vidět pospolu tolik pozitivní energie 😊 Výsledky jsou již dostupné v sekci výsledky. Fotografie, diplomy a bodovačka poháru bude k dispozici během zítřejšího dopoledne.

Kdo má zájem o běžecká trička K9, prosím napište mně mail na ktspardubice@seznam.cz do zítřejšího dopoledne. Jak trička vypadají a tabulku velikostí naleznete o pár příspěvků níž.

Též bych Vás chtěl pozvat i na naši další akci, o které jsem hovořil na startu. Jedná se o Saar Challenge – ultratrail Žďárskými vrchy. Tři trasy o vzdálenostech 21, 44 a 70 km vedoucí nádhernou krajinou. Startujeme v sobotu 18. září a online registrace je spuštěna do této neděle. O zážitky a dobrodružství nebude nouze 😊 Více se případně dozvíte na webu akce www.saarchallenge.cz

Mějte se krásně a na další K9 a s některými již na Saaru ahoj.

Zdraví Jakub.

 

EDIT: 9. září 2021

Běhu zdar. Vše je tam kde má být – fotky, diplomy i bodovačka poháru. Jen upozorňuji k bodování, že se započítává osm nejlepších výsledků. To znamená, že pokud jste již včera běželi po deváté, tak se Vám nezapočte jeden závod s nejnižším bodovým ziskem….

Viz pravidla: V každé kategorii boduje deset nejlepších 11-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Každému se počítá do koncového hodnocení 8 nejlepších výsledků. Podmínkou pro celkové hodnocení v poháru je účast na minimálně 5 závodech.