8. ročník Knětické devítky za námi

Ahoj Vám všem. Včera jsme ukončili 8. ročník Kunětické devítky. Posledního závodu se zúčastnilo 105 běžců a ve skvělé náladě jsme si mohli užít krásné sportovní dopoledne. Vítězové byli vyhlášení, medaile byly rozdány, ceny též. Výsledky, fotky a diplomy naleznete zde, v příslušných sekcích. Děkuji Vám všem za atmosféru, kterou společně na K9 už tolik let tvoříme, moc si ceníme vaší přízně a přístupu. Mám za to, že lidé a přátelé okolo K9 tvoří mou rozšířenou rodinu. Doufám, že pro následující roky tomu bude stejně a společně si užijeme ještě mnoho let sportování pod Kunětickou horou. V dubnu tedy na 9. ročníku Kunětické devítky ahoj!!! Zdraví Jakub s celou rodinou.

PS.: Třetí adventní neděli, 12. prosince od 10:00, proběhne tradiční Adventní běh K9. Veškerý výtěžek poputuje na správnou věc. Bude pro Vás připraveno i malé pohoštění, vánoční perníčky, alko i nealko grog 😊 Sledujte náš FB, za chvíli zveřejníme podrobnosti. Budu moc rád, když se ještě před Vánoci uvidíme, popřejeme si osobně krásné svátky, a především přispějeme na dobrou věc.

PPS: Kdo by chtěl ještě běžecké tričko K9, tak má možnost – máme ještě od každé velikosti jeden kus (dámské XS/S/M a pánské M/L/XL). Další objednávka bude směřována před Vánoci, případně před 1. závodem 9. ročníku. V případě zájmu piště na ktspardubice@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.