2. Kunětická devítka je za námi

Ahoj Vám všem. Včerejší 2 K9 byla poznamenána stále přetrvávající zimou a občasným deštěm. I přes lehce nepříznivé podmínky se na start postavilo 134 běžců se starty ve vlnách po 30. Děkuji, že jste respektovali nařízení, a i přes mé lehké zmatkování na startovní čáře jste to s přehledem zvládli. Jsem moc rád, že se i čelenky líbily. Zbylo nám jich tak akorát pro mě, ženu a kluky 🙂 Proto radši objednám další pro případné zájemce. Opět budou k dispozici na další K9.

Fotografie, výsledky i průběžná bodovačka poháru jsou již k nahlédnutí v příslušných sekcích. Příště se sejdeme opět za 14 dní, tj. 9. června. To už pojedeme v zcela normálním režimu. Prezentace bude od 16:00 – 17:45, start dlouhého okruhu v 18:00 a krátkého chvíli po něm. Vlny by neměli být, protože od 31. května by mělo dojít k povolení až 150 startujících najednou a to v rámci startu obou okruhů bez problému zvládneme.

Mějte se krásně a doufám, že příští K9 bude přívětivěji, ačkoliv jste dokázali, že zima ani déšť vám nevadí v podání skvělých časů