11. Kunětická devítka a vyhlášení poháru K9

Dnes proběhl poslední bodovaný závod K9, kterého se zúčastnilo na 119 běžců. Vše proběhlo hladce, opět v přátelské atmosféře a navíc za krásného počasí. Každopádně už je vše rozhodnuto. Body jsou rozdány, umístění je jasné. Výsledky a fotky již můžete shlédnout v příslušných sekcích.

Bodovačka poháru je po detailním přezkoumání již také dostupná. Pouze připomínám, pro ty, kteří nechtějí podrobně zkoumat pravidla, že do celkového hodnocení jsou započítáni ti, kteří se zúčastnili minimálně 5 bodovaných závodů. Do celkového hodnocení se poté započítává 8 nejlepších výsledků, zbytek se škrtá. Pokud v celkovém pořadí dojde k rovnosti bodů, tak o lepším umístění rozhoduje vyšší počet startů v poháru.

Ti, kdo se aktivně zúčastní posledního nebodovaného poháru a i s tímto startem budou mít minimálně 5 startů, tak mají nárok na finisherskou medaili. Ti, kteří se aktivně zúčastní posledního nebodovaného závodu a i s tímto závodem absolvují všechny starty v letošním poháru obdrží medaili 100% finisher.

Mějte se krásně a doufám, že se na finále a slavnostním vyhlášení v sobotu 22. října od 10:00 setkáme v hojném počtu a budeme se tak moci pořádně rozloučit s letošním – již devátým ročníkem. Zdraví Jakub.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.